Ziyaretçi Defteri

Merhaba. Ziyaretçi defterimize HOŞ GELDİNİZ. Sizde bırakacağınız yorumlarla yurdumuz hakkında olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi bildirebilir ve barınacakları bir yurt arayan öğrencilere yardımcı olabilirsiniz. Lütfen birşeyler yazmayı unutmayın!

Yorum Bırak

Ziyaretçi Yorumları (17)

 • Ömer Melek

  Yurt hayatımın en güzel günlerini geçirdiğim sözde değil, özde huzurun ve kardeşliğin yaşandığı sıcak bir yuva. Çoğu kişi en güzel arkadaşlıkların lise yıllarında olduğunu söyler ama yolunuz Huzur erkek öğrenci yurdundan geçerse bu söylemin doğru olmadığını, asıl kardeşliğin samimiyetin hiçbir çıkar gözetmeksizin burada yaşandığını göreceksiniz. Sözün özü aile ortamını aratmayan bu sıcak yuvaya kavuşacaklara şimdiden hayırlı olsun diyorum.

  8 Ağustos 2019 Perşembe, 15:12
 • Adnan Bakan

  Hem manevi açıdan hem kendini geliştirme açısından çok yararlı bir yurt. Hayatımda iz bırakan dostluklar ve daha niceleri. Kesinlikle herkesin buraya uğraması gerektiğini düşünüyorum.Burda biriktirdiğiniz şeyler hayatınızda çok önemli bir noktaya gelecek ve iyiki diyeceksiniz. Bir yurttan beklediğinizden de fazlası var bu yurtta. Kesinlikle bu yurtta kaldığınızda daha eve dönmeden burdaki sıcak ortamı özleyeceksiniz.

  8 Ağustos 2019 Perşembe, 13:20
 • Onur Döymaz

  Huzur yurdu adı gibi huzur veren geçici arkadaşlıktan daha ziyade kalıcı dostluklarin olduğu bir yurttur. Şuan da halen kalmakta olduğum 3. senemi geçirdiğim memnuniyetle zamanimi geçirdiğim özel bir yurt sizlerede samimiyetle önereceğim bir yerdir .??

  12 Eylül 2018 Çarşamba, 18:24
 • Mustafa Yunus Gonca

  Gelin bu yurda.. Dört yılınızı bu yurda ayırın.. Ve mezun olup gidin.. Emin olun bu yurdun havasını, suyunu, kokusunu, muhabbetini özleyeceksiniz.. İkinci memleketiniz üniversiteyi KTÜ'de okuduğunuz için değil Huzur Yurdu'nda kaldığınız için Trabzon olacak.. Trabzon'a yolunuzu düşürmek için fırsatlar kollayacaksınız.. Tüm samimiyetimle söylüyorum.. Eğer önüme tercih listesi gelse birinci sıraya Trabzon Huzur Erkek Öğrenci Yurdu'nu yazarım.. KTÜ bu yurtta kalmak için sadece bir bahane..

  15 Ağustos 2016 Pazartesi, 16:40
 • Fahrettin Bayraktar

  Yurdun isminde geçtiği gibi "huzur" dolu bir yurt.Kesinlikle tavsiye ederim.

  15 Ağustos 2016 Pazartesi, 12:42
 • Fatih Pullu

  Bilişim çağında ; sosyal medyaya kolaylıkla ulaşabileceğiniz,kaybolmaya yüz tutmuş değerlerimizi yaşayabileceğiniz ferah bir ortam.

  10 Ağustos 2016 Çarşamba, 18:56
 • ercan karaboya

  Degerli arkadaşlarım bir kamu kurumunda memur olarak çalışmaktayım bende bu yurtlarda kalarak universite hayatımı dolu dolu gecirme fırsatı bulmuş, akabinde başarılı bir öğrenim hayatından sonra okul biter bitmez atanmış, bu yurtlarda kalmanın ayrıcalık oldugunu düşünen bir kardeşinizim. hizmetleriyle, imkanlarıyla, çok degerli ve kaliteli, güler yüzlü yöneticileriyle insana deger veren kaliteli hizmet anlayışını şiar edinmiş bir kurumdur . Eğer kaliteli hizmet, dolu dolu sosyal aktivite ve başarılı bir öğrenim,üniversite hayali kuran öğrenci arkadaşların doğru adresi HUZUR YURDU olduğunu düşünüyorum. Üniversite hayatına huzurlu olmak ve binlerce öğrenci icinden ayrıcalıklı olmak istiyorsanız adres HUZUR YURDU...

  10 Ağustos 2016 Çarşamba, 17:13
 • Hamza

  4 Yıllık üniversite hayatım boyunca yaşadıgım en güzel zamanlar hep bu yurtta oldu. Yurt vesilesiyle okulumu ve trabzonu sevebildim . Buradaki arkadaşlarımla hala görüşmekteyim. Bu tecrubeyı yasadıgım ıcın şükrediyorum . Teşekkürler Huzur Yurdu , Süleyman abi , Adem abi ve yurtta kalan arkadaşlarım .

  10 Ağustos 2016 Çarşamba, 16:56
 • İbrhaim Yaman

  Trabzon'da bulunan erkek öğrenci yurtları arasında en nadide olanı Trabzon Huzur Erkek Öğrenci Yurdu'dur desek abartı yapmış olmayız. En güzel arkadaşlıkların ve samimi ilişkilerin yaşandığı bu ortama dahil olan öğrenci arkadaşlar tadı damağında kalan hatırları yaşayacaklardır. Gurbette aile sıcaklığını hissedeceklerdir. Üniversite yılları bir genç için en bereketli ve değerli yıllardır. Bu yılları azami ölçüde faydalı geçirmek için başka bir kapı aramaya lüzum yoktur. Böyle gençlerin bu güzel memlekete hizmet etmek için yakalanması gereken başarıları bu yurdun imkanlarıyla elde edebileceklerine inanabilirsiniz.

  10 Ağustos 2016 Çarşamba, 08:16
 • Diyaddin Arvas

  Aile sıcaklığında milli ve manevi ortamı ile 4 yıl geçse de hala özlemle yad edilen huzurun adresi.. Unutulmaz dostlukların en samimi muhabbetlerin Trabzon'da ki tek adresi..

  10 Ağustos 2016 Çarşamba, 00:48
 • Murat Yıldız

  Anlatılmaz yaşanır.....

  9 Ağustos 2016 Salı, 22:51
 • Burak YOLCU

  Üniversite yıllarına dâir en güzel hatıralarım buraya âit. Pek çok arkadaş hâla görüşüyoruz. Kalmayı düşünen arkadaşlar için de eminim yıllar sonra öyle olacak; güzel hatıralarla HUZUR YURDU'ndan ayrılacak ve her fırsatta tekrar gelmeyi umacaklar. Şu an yurttaki imkanların çok çok daha iyi olduğunu görüyorum. Allah daha iyi etsin.

  9 Ağustos 2016 Salı, 21:26
 • Hasan Barak

  Trabzon Huzur Yurdunda bir öğrenci için her türlü imkan var. Günde 3 öğün yemek, çamaşırhane, spor, bilgisayar imkanlarının yanı sıra sessiz ve rahat etüt odaları, temiz ve rahat odalar, tüm odalarda ısıtma/soğutma gibi imkanlar, vb. Ama ben başka bir konuya dikkat çekeceğim. Üniversite eğitimim boyunca kaldığım güzel yurdumda samimi arkadaşlıklar edindim. Üniversiteden mezun olalı 16 sene oldu ve Trabzon Huzur Yurdunda tanıştığım arkadaşlarımla hala sürekli görüşüyoruz. Bu yurtta Yurt müdürümüz ve bütün çalışanların fedakarane gayretleri, samimiyetleri, destekleri, abilikleri ve arkadaşlarımızın da samimiyeti sayesinde gurbette olduğumuz hissine kapılmadık. Ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir üniversite hayatı ve başarılı bir öğrencilik dönemi yaşamak istiyorsanız Trabzon Huzur Yurdu doğru tercih. Çünkü Trabzon Huzur Erkek Öğrenci Yurdunda başarılı olmanız için her türlü imkan sağlanıyor. Kendimden biliyorum :)

  9 Ağustos 2016 Salı, 20:40
 • Yasin TÜFEKCİ

  Universitenin ilk üç senesini huzur yurdunda ailemin yoklugunda mukemmel arkadasliklar ve arkamda yüzlerce aniyla gecirdikten sonra yad ediyorum şimdi... Sıcak samimi bi ortam

  9 Ağustos 2016 Salı, 20:08
 • Abdülhamid Demir

  Aile sıcaklığını aratmayacak bir ortam sunan bu güzel yurtta universite hayatımı bitirdiğim için çok mutluyum. Adıyla bu kadar uyumlu olan böyle bir yurda henüz rastlamadım. Gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Kayıt yaptıracak arkadaşlara şimdiden hayırlı ugurlu olsun diyorum.

  9 Ağustos 2016 Salı, 20:05
 • Ömer BAYRAKTAR

  Aileler için yeni bir yaşama başlayacak evlatlarını gönül rahatlığıyla emanet edebilecekleri, Üniversite hayatına ilk adımını atacak öğrenciler için evlerini aratmayacak rahat huzurlu bir ortam.

  9 Ağustos 2016 Salı, 19:51
 • Sadullah ÇUKDAR

  Gonul rahatligi ile kalinabilecek aile ortami tadinda bir yurt. Bu yurtta kalmaya karar verdiginiz icin pisnan olmayacaksiniz...

  9 Ağustos 2016 Salı, 18:10